Лідер ін’єкцій краси
22.08.2024

LIPS навігація для новачка: як обрати найкращий філер для губ?

Серед широкого спектра різноманітних косметологічних процедур, аугментація губ залишається бажаною корекцію, як для спеціаліста так і для його пацієнтів.

Для пацієнта – це:

- зміна образу, яка помітна оточуючим і собі;

- підвищення самовпевненості, привабливості;

- акцент на жіночності незалежно від віку.

У свою чергу, для спеціаліста, аугментація губ – це:

- миттєво дати омріяний результат пацієнту;

- зарекомендувати себе через соціальні мережі та інші канали просування (фото-, відеофіксація процесу/результату);

- показати свою майстерність та підвищити впізнаваність не тільки серед потенційних пацієнтів, але і у колі колег на професійному полі.

То що потрібно для реалізації успішної корекції губ?

Спеціаліст повинен мати знання та досвід, розумітись на анатомії, фізіології, вміти працювати філерами та розбиратись у їх характеристиках для визначення оптимальних препаратів та правильної техніки корекції. Варто розуміти, що обмежитись лише знаннями анатомії для вдалої корекції – замало. Важливо враховувати загальний образ пацієнта, його анатомічні особливості будови кісток черепа, прикус, розташування м’яких тканин, м’язову активність, власний анатомічний об’єм губ та їх форму, а значить і можливості паренхіми губ створити омріяну форму та об’єм.

Після етапу оцінки пацієнта, наступний крок – визначення препарату для реалізації запиту пацієнта. І тут також потрібно враховувати ряд факторів, а не спиратись лише на щільність та ціну, що дорівнює – строку корекції та можливостям пацієнта.

Показники, які потрібно враховувати при виборі наповнювачів для губ:

  • Першочергово, найважливіший пункт, без якого далі можна не вивчати конкретний філер – це його сертифікація в Україні. Якщо послугу проводите в Україні, то і сертифікація повинна бути українська насамперед. Якщо в інших країнах, то орієнтуємось на їх дозвільні документи.
  • Безпека – окрім сертифікації, підтвердженням безпечності препарату є додаткові дослідження та сертифікація в інших країнах – ЄС, FDA.
  • Офіційне представництво в країні, де ви практикуєте – це гарантія збереження якості продукції у ланцюзі від виробника до кабінету косметолога.
  • Склад препарату – головний наповнюючий агент, який залишається в топі для зони губ за своїми властивостями та показниками безпеки – це гіалуронова кислота.
  • Зшивний агент – безпечними та тими, хто дає утримання корекції від 6 до 12 місяців на сьогодні залишаються DVS та BDDE. Крім того, враховуйте їх залишкову концентрацію у готовому препараті (її вказують виробники), чим нижчий цей показник тим безпечніший препарат. Це вказує на високий рівень очищення готового продукту від залишків зшивки, що значно знижує ризик розвитку віддалених ускладнень та реакцій гіперчутливості особливо у алергіків.
  • Щільність препарату – в залежності від типу губ пацієнта обираємо оптимальну щільність препарату. Не варто для губ використовувати щільні волюметрики, які можуть дати миттєвий результат на фото але несуть за собою багато ризиків для пацієнта. Це і подальше порушення місцевого кровообігу, нерівномірна деградація препарату з формуванням асиметрії та комків, міграція препарату, тощо.
  • Реологічні показники GPrime або інші назви, які вказують на рівень щільності, зчеплення часток (когезивність), пластичність, еластичність (G’). Показник G' вказує на те, якою мірою філер здатний відновлювати форму після деформації. Високий та середній показник G' говорить про високу опірність тиску, розтягуванню та зсуву у тканинах. Подібні філери дають виражений волюмізуючий ефект та пролонговане знаходження у тканинах.
  • Фазність – на ринку представлені як класичні монофазні філери так і біфазні, а також різноманітні гібридні. Головна відмінність у техніці виробництва монофазних гелів, коли препарат має повністю однорідну структуру з однаковим розміром часток, не містить інших компонентів. Біфазний має частки гіалуронової кислоти, які відрізняються за розміром, таким чином деградація філера буде більш повільною але і набряклість під час корекції може бути присутньою. Гібридні філери додатково до неоднорідної структури гелю можуть вміщувати інші додаткові компоненти, які вбудовані у структуру гелю. Такі філери мають перевагу, за рахунок того, що впливають на якість шкіри.
  • Очистка від ендотоксину – одна з домішок, яка може посилювати реактивну відповідь організму на імплантат. Показники допустимого залишкового ендотоксину вказані у міжнародних, європейських стандартах.

 

Як ми бачимо, досить широкий спектр показників, які варто знати перед проведенням процедури. І це ще без урахування анамнезу пацієнта та його досвіду у контурній пластиці, які також потрібно брати до уваги.

Розглянемо монофазні філери, палітра яких ідеально підходить для неперевершених результатів в процедурі агументації губ. Це сертифіковані філери MiFill. У палітрі є три позиції, кожна з яких займає свою нішу та має показання до корекції.

Показники/Філери MiFill Light MiFill DEEP MiFill Volume
Концентрація ГК 20 мг/мл 20 мг/мл 20 мг/мл
Стабілізуючий агент DVS DVS DVS
Розмір частинок 200-300 um 300-400 um 400-500 um
G’ еластичність 40Ра 57Ра 108Ра
G’’ в’язкість 15Ра 15Ра 16Ра
Tan δ 0.4 0.3 0.1
Тривалість корекції 6-8 мес 10-12 мес 10-12 мес
Ендотоксин <0,05 EU/g <0,05 EU/g <0,05 EU/g
Ступінь стабілізації + + +
Об’єм 1 мл 1 мл 1 мл

 

Практичне застосування на кейсах:

Портрет пацієнта: тонкі губи, невеликого розміру, анатомічно правильної форми. Запит на збільшення об’єму.

Препарат: MiFill DEEP

Як корегуємо: у два етапи, першочергово підкреслюємо форму, додаємо об’єму монофазним філером середньої щільності. Об’єм – 0,5-0,7 мл на процедуру. Другий етап проводимо через 1-3 місяці, з метою докорекції до бажаного об’єму. Така етапність пов’язана із недостатніми можливостями власних губ, і у випадку значного об’єму щільного препарату є ризики міграції препарату.

Портрет пацієнта 2: вікові губи, стоншення, зморшки, нечіткий контур. Запит на натуральне відновлення

Препарат: MiFill Light та MiFill DEEP

Як корегуємо: делікатно відновлюємо власний об’єм м’яким препаратом MiFill Light в одну процедуру. Для гармонізації результату корегуємо зморшки, заломи, відновлюємо дефіцит об’єму у періоральній ділянці препаратом середньої щільності MiFill DEEP. Корекцію можна проводити атравматично канюлею та голкою. Зони корекції: губи, кістені зморшки, куточки губ, підборідна область у проекції зморшок «маріонеток», носогубні складки.

Портрет пацієнта 3: молоді губи, середнього об’єму, дистальний прикус. Запит на виразний об’єм.

Препарат: MiFIll Volume

Як корегуємо: реологічні показники препарату не вказують на надвисоку щільність. Препарат підходить для створення виразних об’ємів губ. Враховуємо прикус у процесі корекції, таким чином необхідно більший об’єм дати у зоні нижньої губи, при цьому немає задачі тільки виворіту губи, потрібно з акцентувати саме об’єм, який дозволить губі трохи «вийти» вперед та компенсувати анатомічний прикус.

ЦІКАВІ СТАТТІ

28.08.2024

Алопеція, яка не має вирішення? Сукупність ...

Трансплантація волосся – про що варто знати щоб зберегти результат?
22.08.2024

Серед широкого спектра різноманітних...

LIPS навігація для новачка: як обрати найкращий філер для губ?
13.08.2024

Адіпоцити – не просто жирові клітини, а одна з «мішеней» ...

Ін’єкційний ліполіз деформаційного типу старіння – потрібен чи ні?
08.08.2024

Немає загальноприйнятого, єдиного рішення ...

Корекція носослізної борозни: ЗА чи ПРОТИ?
17.07.2024

«Темні кола» під очима – проблема ...

«Темні кола» під очима: адаптовані протоколи для різних вікових груп пацієнтів
26.06.2024

Літня спека – головна причина відкритого ...

Тіло у фокусі ін’єкцій: об’єми, форми, естетичні недоліки шкіри
20.06.2024

Спека, висока температура та індекс UV мають вплив...

Hair Protection: як зберегти здорове волосся у сезон з високою сонячною активністю
14.06.2024

Імплантати ін’єкційні для м’яких тканин ...

Body Filling: естетична корекція недоліків тіла філерами гіалуронової кислоти
10.06.2024

Варіативність методик, препаратів на ринку естетичної медицини, ...

Періорбітальний aging та прості рішення для пацієнтів: як створити ефективний протокол у рамках бюджету?